Sat - Wed: 8:30 - 18:00

Thu-Fri Closed

021-88705891

Phone

Delafrooz, Valiasr, Tehran

  Address  

پیام مدیر عامل

ما معتقدیم که پشتیبانی شما مسیری روشن و امیدوارکننده را پیش روی ما ایجاد کرده است تا بتوانیم درست همانطور که شایسته اعتماد شما است عمل کنیم. با کمال اخلاص، مدیریت و کارکنان شرکت مینودر ارتقاء مستمر کیفیت خدمات، نهادینه کردن نوآوری و پایبندی به اصول اخلاقی و نظام نامه اخلاقی را پایه و اساس مشتری مداری می دانند. ما آرزو می کنیم که تلاشهای ما برای جلب رضایت شما طعم آرامش و اطمینان را به شما داده باشد، و اینگونه باشد که بار دیگر ما را در اجرای برنامه های توسعه ساز و استفاده از برنامه های جدید یاری نمائید. امید است که لذت این موفقیت موجب خرسندی شما گردد.

دانلود بروشور و اطلاعات شرکت

این بروشورها شامل خلاصه ای از خدمات ارائه شده در شرکت مینودر می باشد

پروژه ها

پروژه های انجام شده
پروژه های در دست اقدام

شرکت و چشم انداز

شرکت مینودر

درباره ما

شرکت مینودریکی از شرکتهای فعال در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز سیستم های صنعتی می باشد و با تکیه بر توان فنی و مسئولیت پذیری نیروهای با تجربه، متخصص و متعهد در پیشرفت پروژه های نیروگاهی ، نفت و گاز ، پتروشیمی و پالایشگاهی ایفای نقش می نماید. این شرکت در سال 1391 با هدف تامین بخشی از نیازمندیهای خدماتی صنایع کشور توسط تعدادی از متخصصین و کارشناسان با تجربه و فعال تاسیس گردید.
ادامه مطلب...

بهترین خدمات در راستای تامین تجهیزات

عمده فعالیت مینودر در زمینه واردات و عرضه تجهیـزات ابـزار دقیـق و سیستم های کنترل، برق و مخابرات، پکیج های فرآیندی و تجهیزات F&G، پکیج های میترینگ و آنالایزرها می باشد.

ما نیازهای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را می شناسیم و پیشنهادهای ما منطبق بر این شناخت می باشد. همواره از خود می پرسیم که چه باید انجام بدهیم تا اولین انتخاب مشتریان برای مراجعه باشیم و سعی در رعایت این نکات داریم:

ارجح دانستن کیفیت کار بر حجم فروش

رفتاری مسئولانه در قبال صفر تا صد پروژه

همراهی با مشتری و ارائه راهکار برای مسائل مختلف

خدمات کامل از جمله کالیبراسیون، گواهی نامه ها و...

پیگیری امور از صفر تا صد پروژه

 

انجام کامل پروژه فارغ از نوسانات

ارائه خدمات کامل مورد نیاز مشتری وابسته به پروژه ازجمله خدمات راه اندازی و آموزش

پشتکار، صداقت و راهکارهای خلاقانه

0
پروژه های تکمیل شده
0
پروژه های در دست اقدام
0
تقدیرنامه
0
تعداد مشتریان

صنایع مرتبط با فعالیت های ما

صنعت نفت شامل پالایشگاه ها و بخش های اکتشاف

صنعت گاز شامل ایستگاه های افزایش یا تقلیل فشار

صنعت پتروشیمی شامل صنایع فرآورده های شیمیایی

صنایع نیرو گاهی شامل نیروگاه های سیکل ترکیبی و ...

صنعت آب و برق شامل تسویه خانه ها،پستهای برق و...

کارخانجات صنعتی شامل صنایع فولاد، خودروسازی و ...

توانمندی ها

شرکت مینودر در زمینه ارائه خدمات بازرگانی مبتنی بر توانایی های مهندسی را در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، فعالیت می نماید. عمده فعالیت مینودر در زمینه واردات و عرضه تجهیـزات ابـزار دقیـق و سیستم های کنترل، برق و مخابرات، پکیج های فرآیندی و تجهیزات F&G، پکیج های میترینگ و آنالایزرها می باشد. اکنون مینودر علاوه بر عضویت در AVL دهها شرکت نفت و گاز و پتروشیمی کشور، در AVL شرکت نفت بدون محدودیت مالی بر روی سقف قراردادها عضو می باشد. در کنار این می توانیم خدمات مهندسی خرید را نیز در این زمینه به کارفرمایان محترم ارائه نماییم.

تجربیات خاص ما

 در شرایط تحریم ها، توانسته ایم تامین تجهیزات ابزاردقیق پروژه های بزرگ را برعهده گیریم و این تجهیزات را از برترین سازندگان دنیا در اختیار کارفرمایان قراردهیم. باوجود این شرایط خاص، همواره ارائه خدمت در کلاس یک صنعت را هدف قرار داده ایم و از دغدغه های مشتریان کاسته ایم. وظیفه تامین تجهیزات و رساندن متریال به پیمانکاران اجرایی را به ما بسپارید.

 

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع بهشتی، کوچه دل افروز، پلاک 21، طبقه دوم، واحد نهم

تلفن:

021-88705891
021-77710282

فکس : 88715278-021
 ایمیل: info @ pminoodar.com
© Copyright 2024 کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت فنی و مهندسی مینو در محفوظ است.