Sat - Wed: 8:30 - 18:00

Thu-Fri Closed

021-88705891

Phone

Delafrooz, Valiasr, Tehran

Address

معرفی شرکت

ما با دیدگاهی مهندسی، متشکل از عده ای از مهندسان صنعت نفت و گاز، شرکت مینودر را در سال 1391 بنا نهادیم تا زمینه ارائه خدمات بازرگانی مبتنی بر توانایی های مهندسی را در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، فراهم نماییم. عمده فعالیت مینودر در زمینه واردات و عرضه تجهیـزات ابـزار دقیـق و سیستم های کنترل، برق و مخابرات، پکیج های فرآیندی و تجهیزات F&G، پکیج های میترینگ و آنالایزرها می باشد. ما نیازهای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را می شناسیم و پیشنهادهای ما منطبق بر این شناخت می باشد. طی این سال ها که از فعالیت مینودر می گذرد با دیدی آینده نگرانه، همواره کیفیت کار را بر حجم فروش ارجح دانسته ایم و به تجربه دریافته ایم که ارائه راهکارهای باکیفیت، در زمان عهد شده و با رفتاری مسئولانه معادل موفقیت در تجارت خواهد بود. در سال های اخیر تجهیزات متنوعی در تمام زمینه های ذکر شده برای شرکت های بزرگ نفت و گاز کشور تامین نموده ایم و اکنون مینودر علاوه بر عضویت در AVL دهها شرکت نفت و گاز و پتروشیمی کشور، در AVL شرکت نفت بدون محدودیت مالی بر روی سقف قراردادها عضو می باشد. اکنون با تکیه بر ارزش های اصلی خود یعنی "پشتکار، صداقت و راهکارهای خلاقانه"، ما آماده اجرا و تدارک کالای پروژه های بزرگ در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و نیروگاهها می باشیم و می توانیم خدمات مهندسی خرید را نیز در این زمینه به کارفرمایان محترم ارائه نماییم. لطفاً برای مشاهده دقیق تر تجربیات و توانایی های ما و سایر اطلاعاتی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید به قسمت های مختلف وبسایت مراجعه نمایید.

در پروژه های گوناگونی بنا به نیاز کارفرمایان، فرآیند نصب و راه اندازی تجهیزات تامین شده را نیز به عهده داشته ایم. با وجود شرایط تحریم، همواره مینودر کالاهای مختلف تامین شده را با خدمات گارانتی ارائه می نماید.

درکنار این، مینودر در بخش های خاصی، خدمات طراحی نیز ارائه می نماید که می توانید جهت مشاهده این توانایی ها به بخش مربوطه در این وبسایت مراجعه نمایید.

تامین برخی از تجهیزات ابزاردقیق از خارج از کشور، با توجه به قابلیت های خوب و محصولات با کیفیتی که در بخش تولید درون کشور می باشد، به صرفه نیست. در بخش "محصولات تولیدی" می توانید اینگونه محصولات را مشاهده نمایید. این تجهیزات بر اساس آخرین استانداردهای روز ساخته شده و با ارائه Certificate های لازم در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

شما را به دیدن بخش های مختلف این وبسایت دعوت می نماییم و از اینکه زمانی را به ما اختصاص داده اید از شما متشکریم.

 

 

 

Unit 9, 2th Floor, No. 21, Delafrooz Alley, Valiasr Street, Tehran

Phone:

021-88705891
021-77710282

42695378-Fax : 021
Email: info @ pminoodar.com
©Copyright 2024 All rights reserved for Minoodar Engineering Company